WEB-ДИЗАЙН

Веб-дизайн – напрямок у сучасному дизайні, що сьогодні широко затребуваний серед малого та великого бізнесу. Наша рекламна агенція працює у напрямку дизайн сайтів 12 років. Ми створювали дизайн сайтів різного напрямку: представницькі сайти, сайти компаній, сайти інформаційних порталів, індивідуальні сайти та багато інших. Загалом ми створили дизайн сайтів для понад 50 українських та іноземних проектів різної складності, направленості та тематики. Веб-дизайн, дизайн сайтів, так само як і зовнішня реклама – провідні спеціалізації нашої компанії, тому у роботі над дизайном сайту Вашої компанії ми використовуємо накопичений досвід, провідні стилістичні тенденції та основні принципи ергономіки, юзабіліті та дизайну. Створення сайту творчий і відповідальний процес, адже це обличчя компанії у всесвітній мережі. Сьогодні ми готові запропонувати Вам оптимальну цінову політику та оперативність роботи у процесі створення сайтів. Львів і його бізнес середовище отримають надійного партнера в особі нашої компанії у сфері створення сайтів, дизайну сайтів та веб-дизайну в цілому.

Створення сайту

Розробка сайту має кілька етапів, і на кожному з них ми враховуємо усі побажання та зауваження замовника, що значно спрощує процес створення сайту і його кінцевий результат повністю відповідає поставленій задачі. Розробка сайтів – не настільки швидкий процес як, до прикладу, дизайн вивіски, дизайн буклету чи друк календарів. Проте, маючи великий досвід у напрямку створення сайтів, ми намагаємося в найкоротші терміни завершити проект розробки сайту та створення сайту. Ціна кожного проекту індивідуальна, але будьте певні, наша вартість проекту одна з найоптимальніших на ринку створення сайтів.

Хостинг

Місце, де зберігається сайт компанії – хостинг сайтів. Україна, маючи великий потенціал у інтернет сегменті, пропонує як українські, так і іноземні сервери для хостингу сайтів. Наша компанія надає своїм клієнтам повний цикл послуг у сфері веб-дизайну: розробка сайтів, створення сайтів, редизайн сайтів, хостинг сайтів, обслуговування сайтів, підтримка сайтів будь-якої складності та тематики. Тож, якщо перед Вами стоїть задача створення сайту, одночасно варто подумати про хостинг сайтів. Щоб отримати більш детальну інформацію у напрямках створення сайтів у Львові, розробка сайтів, обслуговування сайтів, будь ласка, зверніться до наших спеціалістів і отримайте вичерпну інформацію про послуги створення сайту та хостингу.

Обслуговування сайтів та підтримка сайтів

Що таке підтримка сайтів та обслуговування сайтів? Це, насамперед, забезпечення працездатності сайту, його захист від нападів, усунення неточностей та багів, оновлення систем управління, інформаційне та графічне оновлення, резервне копіювання даних та багато інших заходів. Кожен веб-сайт потребує обслуговування і професійного підходу. Підтримка сайту та технічне обслуговування сайту виконується кваліфікованими працівниками нашої компанії. Тому, співпрацюючи з нашою рекламною агенцією Ви отримаєте широкий спектр професійних послуг у сфері створення веб-сайтів: розробка сайтів, створення сайтів, дизайн сайтів, хостинг сайтів, обслуговування сайтів та технічна підтримка сайтів.

Редизайн сайту

Редизайн сайту, як показує практика, необхідно робити раз у кілька років, а то й частіше, залежно від масштабів розвитку та розширення сфер діяльності компанії. Редизайн сайту може мати як фрагментарний, так і загальний характер, відповідно, змінюючи дизайн окремих елементів або дизайн сайту загалом. Серед іншого, редизайн сайту передбачає оновлення графічних елементів, їх адаптація до сучасних вимог ергономіки, оновлення текстової інформації, фото, описів, тощо. Редизайн сайту, так само як і дизайн сайту, підтримка сайту – справа рук професіоналів і наші спеціалісти готові взяти на себе відповідальність за Ваш проект.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!