Дизайн кінотеатру “Янтар”

У 2013 році наша команда працювала над повним створенням дизайну кінотеатру “Янтар” (м. Новояворівськ). Ми вирішили оформити інтерєр масштабною внутрішньою вивіскою з підсвіткою, яка є окрасою кінотеатру, щоб людям було цікаво чекати свого сеансу, також встановлені рамки клік-системи для постерів та інше. Нами було розроблено логотип та фірмовий стиль, дизайн всієї поліграфічної продукції (квитки, буклети, постери формату А3 та ін.), а також ряд зовнішньої реклами (а саме біг-борд, сіті-лайт та банерна сітка).

Інтер’єр кінотеатру: велика внутрішня вивіска з контурною підсвіткою. Для виготовлення вивіски ми використали такі матеріали: композит (АКП), ПВХ 8мм, плівки з екосольвентним друком та ПВХ та металізовані плівки (плотерна порізка).

Якщо Вас цікавить оформлення торгового чи відпочинкового приміщення, Вам потрібен логотип, буклети чи вивіска? – звертайтесь до нас, – ми професіонали  у своїй справі, тому з легкістю Вам допоможемо! Ми працьємо у Львові та Львіській області, також при потребі можемо відправити замовлення чи виїхати в інший регіон. Проте наші вивіски дуже прості в експлуатації, тож Ви з легкістю встановите їх самі.

Зробити замовлення
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!