ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Наша компанія серед інших послуг пропонує своїм партнерам послугу широкоформатний друк. Львів, як і вся Україна широко використовує можливості широкоформатного друку, адже такий вид друку дозволяє наносити зображення на різні текстурні матеріали великого розміру. Фактично, широкоформатний друк технічно майже не відрізняється від друку на звичайному струменевому принтері, за винятком можливості охопити кількаметровий розмір та використати стійкі чорнила, що однаково добре тримаються на банерній сітці, плівці чи папері. Широкоформатний друк у Львові і Україні загалом дуже поширена послуга, коли виникає потреба друку рекламної продукції великих розмірів. Так, широкоформатний друк це – друк плакатів, друк банерів, друк білбордів, друк сітілайтів, друк полотен, друк фотошпалер, друк наклейок, друк на вінілових тканинах, друк на банерній сітці, тощо. Варто відзначити, що широкоформатний друк активно використовує найрізноманітніші матеріали: широкоформатний друк на банері, широкоформатний друк на плівці, широкоформатний друк на банерній сітці, широкоформатний друк на самоклеючій плівці та інших поверхнях. Наша компанія займається усіма доступними видами широкоформатного друку на найякісніших основах.

Друк банерів

Друк банерів найчастіше використовується у зовнішній рекламі і, зазвичай, виконується на пластифікованій ПВХ-сітці з ламінованою соновою, що надає банерові необхідну еластичність на гнучкість. Також друк банерів має різні призначення: друк розтяжок, друк транспарантів, друк виставкових стендів, матеріалів для оформлення вітрин та приміщень. Є два види друку банерів: ламінований та литий. Друк банерів першого типу – з лаковим покриттям, – найкраще підходить для приміщень. Друк банерів другого типу – ідеально для білбордів та вуличних розтяжок, оскільки має матову основу. Наша компанія пропонує друк банерів та дизайн банерів різної форми та призначення.

Друк на банерній сітці

Друк на банерній сітці ідеально підходить для надвеликих розмірів рекламної продукції і широко застосовується для вуличного оформлення. Друк на банерній сітці ми часто використовуємо для оформлення вітрин магазинів та оформлення приміщень. Варто знати, що друк на банерній сітці значно зменшує вагу банера, але трохи втрачає колористику зображення та швидше запилюється. Однак, друк на банерній сітці дешевший за друк банерів та прекрасно підходить для оформлення виставкових площ, оформлення стендів та великих поверхонь у зовнішній рекламі.

Друк на самоклеючій плівці

Друк на плівці добре зарекомендував себе при створенні проектів оформлення вітрин, зовнішніх рекламних носіїв, щитів, інформаційних табличок. Друк на самоклеючій плівці ми використовуємо коли клієнти замовляють зовнішню рекламу, а саме вивіски з внутрішньою підсвіткою чи фасадні вивіски, штендери, стійки. Друк на плівці, але вже перфорованій, ми також застосовуємо у проектах оформлення вітрин магазинів, декорування транспортних засобів та декорування вікон. Однак, друк на самоклеючій плівці має значно ширші можливості застосування, ніж описані вище. Щоб отримати повну інформацію з використання цього матеріалу, звертайтесь до наших фахівців.

Друк наклейок

Широкоформатний друк застосовується також для друку наклейок. Мова йде як про друк наклейок малого та середнього розмірів, так і друк наклейок великих розмірів. Наша компанія розробляє дизайн наклейок і пропонує друк наклейок малих, середніх та великих тиражів. Наклейки використовують для оформлення вітрин, для створення зовнішньої реклами (фасадні вивіски, інформаційні стійки, світлові вивіски, несвітлові вивіски, таблички, штендери), для декорування вікон та інших поверхонь. Друк наклейок використовує стійкі до ушкоджень матеріали різної якості та вартості.

УФ друк

Серед інших форматів широкоформатного друку розповсюдженим у використанні є широкоформатний УФ друк. Львів та інші міста України дуже часто використовують для свого оформлення саме УФ друк. Наприклад, УФ друк підходить для переносу зображень на пластикові поверхні, оргскло, метал, дерево, картон та інші основи. Ми також використовуємо цей спосіб широкоформатного друку у зовнішній рекламі. Детальніше про вартість та можливості широкоформатного УФ друку Ви зможете довідатися у наших фахівців.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!