Про нас

Комплексні рішення із виготовлення реклами

Ми молода динамічна компанія, що працює на українському ринку з 2003 року.  Займаємося створенням та виробництвом рекламних інструментів усіх видів. Головні сфери наших послуг – зовнішня реклама та виготовлення рекламних конструкцій.

12 років тому ми почали з одного комп’ютера та великого бажання робити те, що любимо і любити те, що робимо. Сьогодні рекламна агенція «Smith» має власну виробничу лінію зовнішньої реклами, власну мережу бігбордів у м. Новояворівськ, штат професійних фахівців зі створення рекламної продукції.

Основний напрямок нашої діяльності – виготовлення якісної та креативної зовнішньої реклами: вивіски, об’ємні букви, виготовлення МАФів, табличок, вказівників, лайтбоксів, зовнішнє оформлення вітрин. 

Ми повністю контролюємо процес виготовлення реклами : створюємо дизайн, підбираємо якісні матеріали, виготовляємо конструкцію, виконуємо монтаж, надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування. 

Кожен довірений нам проект є повноцінним, функціональним і якісним рекламним продуктом, а наші партнери завжди залишаються задоволеними результатом нашої співпраці.

0
Зроблено вивісок
0
Завершено проектів
0
Постійних клієнтів
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!