Про нас

Ми молода динамічна компанія, що працює на українському ринку з 2003 року.  Займаємося створенням та виробництвом рекламних інструментів усіх видів. Головні сфери наших послуг – зовнішня реклама та виготовлення рекламних конструкцій.

12 років тому ми почали з одного комп’ютера та великого бажання робити те, що любимо і любити те, що робимо. Сьогодні рекламна агенція «Smith» має власну виробничу лінію зовнішньої реклами, власну мережу бігбордів у м. Новояворівськ, штат професійних фахівців зі створення рекламної продукції. Ми працюємо над рекламою, щоб реклама працювала на вас.

Ми вирішуємо поставлені завдання відповідно до основного принципу нашої роботи: створювати креативну якісну та надійну рекламу, яка реально працює.

Основний напрямок нашої діяльності – виготовлення якісної та креативної зовнішньої реклами: вивіски, об’ємні букви, виготовлення МАФів, табличок, вказівників, лайтбоксів, зовнішнє оформлення вітрин. Також ми виконуємо широкий спектр дизайнерських послуг: дизайн каталогів, брендбуків, постерів, етикеток, дизайн поліграфії усіх видів, дизайн та друк рекламної продукції різних форматів і тиражів, веб-дизайн, брендинг, обслуговування, хостинг сайтів, широкоформатний друк банерів.

РА “Smith” надійний партнер у створенні рекламних кампаній. Нам довіряють понад 1000 українських та іноземних клієнтів, серед яких: будівельна компанія «Яворівбуд», торговий центр «Янтар», міжнародний фестиваль “Молода Галичина”, відпочинковий комплекс “Криве Озеро” та інші.

Ми любимо те, що робимо і робимо те, що любимо. Наша спеціалізація – створювати все – від візитки до вивіски, від ідеї до брендингу.

Ми повністю контролюємо процес виготовлення реклами : створюємо дизайн, підбираємо якісні матеріали, виготовляємо конструкцію, виконуємо монтаж, надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування. Наразі монтажна команда рекламної агенції найчастіше обслуговує об’єкти у Львові та Львівській області.

РА «Smith» виконує роботи на висоті, для цього у нас є всі відповідні дозволи та чималий досвід у монтажі вивісок та банерів на висотних будівлях. Також виконуємо монтажі банерів на стелю будівлі, що є оригінальним рішенням для дизайну спортзалів, басейнів та інших великих приміщень.

Створивши понад 300 рекламних проектів, ми добре знаємо наскільки важливі впізнаваність і унікальність рекламного проекту кожного нашого замовника, будь-то рекламна вивіска чи брендбук. Особливо в умовах динаміки ринку. Тому кожен довірений нам проект є повноцінним, функціональним і якісним рекламним продуктом, а наші партнери завжди залишаються задоволеними результатом нашої співпраці.

Завжди раді Вам на нашому сайті, у нашому офісі, на сторінках соцмереж і онлайн-зв’язку. Вам сподобається співпрацювати з нами, і ласкаво просимо до рекламного агентства «Smith»!

Весь накопичений досвід в рекламному бізнесі ми готові застосувати в роботі над Вашим проектом.

- РА «Smith» -

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!