Про нас

Рекламне агентство «Smith»!


Ми молода динамічна компанія, що працює на українському та міжнародному ринках з 2003 року. Ми займаємося створенням та виробництвом рекламних інструментів усіх видів і головні сфери наших послуг – зовнішня реклама та дизайн.

12 років тому ми почали з одного комп’ютера та великого бажання робити те, що любимо і любити те, що робимо. Сьогодні рекламна агенція «Smith» має власну виробничу лінію зовнішньої реклами, власну мережу бігбордів у м. Новояворівськ, штат професійних фахівців зі створення рекламної продукції та веб-дизайну.

Ми вирішуємо поставлені завдання відповідно до основного принципу нашої роботи: створювати ергономічний і змістовний дизайн, будь-то рекламний борд чи туристичний сайт.

Рекламні послуги, друкована реклама, зовнішня реклама, дизайн поліграфії і веб-дизайн активно розвиваються. Наша компанія завжди тримає руку на пульсі трендів реклами і дизайну, тому нам довіряють понад 70 українських та іноземних компаній. Наші клієнти: будівельна компанія «Яворівбуд», торговий центр «Янтар», міжнародний фестиваль “Молода Галичина”, відпочинковий комплекс “Криве Озеро” та інші.

Ми виконуємо широкий спектр послуг: дизайн каталогів, брендбуків, постерів, етикеток, дизайн поліграфії усіх видів, дизайн та друк рекламної продукції різних форматів і тиражів, веб-дизайн, брендинг, обслуговування, хостинг сайтів, широкоформатний друк банерів, виготовлення зовнішньої реклами, вивіски, таблички, вказівники, об’ємні букви, лайтбокси, монтаж вивісок, зовнішнє оформлення вітрин.

Ми любимо те, що робимо і робимо те, що любимо. Наша спеціалізація – створювати все – від візитки до вивіски, від ідеї до брендингу.

При замовлені виготовлення зовнішньої реклами (вивісок, табличок, лайтбоксів, об’ємних букв, оформленні вітрин) наша компанія здійснює виїзд на місце роботи і виконує монтаж, поклейку оракалу, встановлює вивіски. Наразі монтажна команда рекламної агенції найчастіше обслуговує об’єкти у Львові та Львівській області.

Створивши понад 300 рекламних проектів, ми добре знаємо наскільки важливі впізнаваність і унікальність рекламного проекту кожного нашого замовника, будь-то рекламна вивіска чи брендбук. Особливо в умовах динаміки ринку. Тому кожен довірений нам проект є повноцінним, функціональним і якісним рекламним продуктом, а наші партнери завжди залишаються задоволеними результатом нашої співпраці.

Завжди раді Вам на нашому сайті, у нашому офісі, на сторінках соцмереж і онлайн-зв’язку. Вам сподобається співпрацювати з нами, і ласкаво просимо до рекламного агентства «Smith»!

Весь накопичений досвід в рекламному бізнесі ми готові застосувати в роботі над Вашим проектом.

- РА Коваль -