ПОЛІГРАФІЯ (друк)

На стадії розвитку у будь-якої компанії виникає потреба у рекламній поліграфії. Ця рекламна продукція, безперечно, виправдовує свої затрати, бо навіть найпростіший вид поліграфії візитки мають ефект, коли справа стосується заохочення клієнтів. Сучасні технології друку поліграфії дозволяють виконувати друк рекламної продукції методом цифрового, офсетного, трафаретного та широкоформатного друку. Додатково застосовуються тиснення, напилення, фігурна висічка, лакове покриття та ін. Нашим замовникам ми пропонуємо наступні послуги у напрямку друк поліграфії у Львові та інших містах України: дизайн та друк каталогів, дизайн та друк буклетів, дизайн та друк флаєрів, дизайн та друк листівок, дизайн наклейок та друк наклейок, дизайн візиток та друк візиток, дизайн фірмових бланків та їх друк, дизайн та друк конвертів, дизайн папок та друк папок, дизайн плакатів та друк плакатів.

Друк каталогів

Наша компанія пропонує своїм замовникам повний цикл виготовлення каталогів. Так, серед наших послуг: дизайн каталогів, підготовка та друк каталогів. Ми використовуємо широку гамму матеріалів для друку як, наприклад, дизайнерський картон, крафт-папір, офсетний папір та інші. Завдяки унікальній текстурі та фактурі друкованих матеріалів, каталог Вашої компанії матиме дійсно оригінальний вигляд.

Друк буклетів

Друк буклетів, там само як друк каталогів, друк флаєрів чи друк наклейок використовує найсучасніші технології поліграфії та матеріалів. За роки практики ми розробляли дизайн буклетів для компаній та некомерційних організацій, – в нашому доробку понад 20 видів різних буклетів. Кожен з проектів має свою оригінальну дизайнерську основу та технічне рішення у підборі матеріалів для друку буклетів.

Друк флаєрів

Ми здійснюємо друк флаєрів різної форми та тиражу, попередньо оформивши для такого виду рекламної листівки оригінальний дизайн. Флаєри мають свою рекламну функцію і ідеально підходять для акцій обмежених у часі. Друк флаєрів у нашій компанії здійснюється з використанням як дорогих, так і бюджетних матеріалів, залежно від призначення флаєра. Тому замовляючи у нас дизайн флаєра чи друк флаєра, клієнти отримують якісний маркетинговий інструмент.

Друк листівок

Друк листівок чи, як частіше кажуть, друк відкриток носить іміджевий характер. Корпоративна листівка – приклад плідної роботи компанії над своїм позиціонуванням у середовищі партнерів, колег та клієнтів. Нашим замовникам ми пропонуємо дизайн листівок та друк листівок різних тиражів та розмірів. Будемо раді виконати друк листівок для Вашої рекламної кампанії.

Друк інформаційних бюлетенів

Інформаційний бюлетень, зазвичай, відносять до ділової корпоративної продукції, проте його зміст та форма можуть мати різне призначення. Розробляючи дизайн інформаційних бюлетенів ми, насамперед, виходимо з його основної мети та функції. Друк інформаційних бюлетенів здійснюється на різних матеріалах, що дозволяє замовнику обрати оптимальний варіант співвідношення ціна-якість.

Друк наклейок

Замовляючи у нас дизайн наклейок та друк наклейок Ви однозначно отримаєте сучасну якість такого роду продукції. Адже сьогодні друк наклейок використовує розмаїття матеріалів та клейких речовин різної вартості, що спростить вибір і допоможе заощадити кошти. Нашим клієнтам ми пропонуємо друк наклейок на матовій чи глянцевій основі, також можна обрати сучасні різновиди нанесення зображення та інші технічні параметри.

Друк візиток

Розробляючи дизайн візиток ми опираємося на принцип креативності та простоти. Звичайна прямокутна візитка може стати дійсно цікавою, якщо використати, наприклад, кольорове напилення, фігурну висічку, фактурний папір чи лакове покриття. Однозначно, дизайн візиток і друк візиток – творча справа, яку ми робимо так само якісно як дизайн білбордів, дизайн брендбука, дизайн сайту чи створення вивіски.

Друк фірмових бланків

Офіційні документи компанії виглядають куди більш статусно, якщо виконані на фірмових бланках. Дизайн фірмових бланків, зазвичай, мінімалістичний і офіційний, хоча коли мова йде про фірмові бланки некомерційних організацій, тут можливі креативні рішення. Ми пропонуємо нашим клієнтам дизайн фірмових бланків та друк фірмових бланків з використанням якісних друкованих матеріалів та стилістичних рішень.

Друк конвертів

Нашим клієнтам ми пропонуємо дизайн конвертів та друк конвертів різного тиражу, розміру та форми. Серед наших послуг у цьому напрямку також дизайн конвертів та дизайн листівок в одній стилістичній формі, що допомагає значно заощадити витрати на виготовлення рекламної продукції. Звертаючись до спеціалістів нашої компанії, Ви завжди отримуєте повноцінний підхід до будь-якого роду замовлення, будь-то дизайн поліграфії, світлова вивіска чи веб-дизайн.

Друк папок

Сучасні матеріали та тенденції у сфері поліграфії та друку значно розширили можливості наших замовників отримати оригінальний вид друкованої корпоративної продукції. Ми пропонуємо дизайн папок та друк папок у Львові та Україні на різних паперових та картонних основах, з застосуванням оригінальних методів нанесення кольорової гамми зображення, а також здійснюємо друк папок різної форми та тиражів.

Друк плакатів

Дизайн плакатів та друк плакатів Ви можете замовити у фахівців нашої рекламної агенції як разом, так і окремо. Ми завжди намагаємося створити унікальний та стильний дизайн плакатів та підібрати оптимальний варіант матеріалу, щоб друк плакатів був бюджетним та якісним. Замовникам ми пропонуємо друк плакатів різної форми, розміру та тиражів. Просимо звернути увагу, що чим більший тираж друку плакатів, тим менша вартість кожної одиниці.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!