Дизайн


Якщо Вам потрібні дизайн і поліграфія у Львові та інших містах України, Ви знайшли оптимальну рекламну агенцію, професіонали якої створюють яскравий і оригінальний дизайн рекламної продукції. Ми втілюємо найсміливіші дизайн-ідеї в якісний рекламний продукт і пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр дизайнерських послуг: розробка фірмового стилю компанії, брендинг (неймінг, розробка лого, створення корпоративного стилю), дизайн брендбука, дизайн каталогів, дизайн флаєрів, дизайн постерів, дизайн листівок, дизайн плакатів, дизайн етикетки, створення та дизайн корпоративної продукції, дизайн календарів, дизайн компакт-дисків, а також дизайн оформлення вітрин магазинів чи інших установ.

Ми втілюємо найсміливіші дизайн-ідеї в якісний рекламний продукт

- РА Коваль

Дизайн і поліграфія – те, що допомагає компаніям і їх рекламній продукції вигідно вирізнятися серед конкурентів, а отже, отримати високий рівень клієнтської довіри. Деякі компанії заздалегідь знають, що воліють замовити дизайн поліграфії чи дизайн рекламної продукції і чітко уявляють кінцевий рекламний продукт. Інші ж, подекуди, мають лише загальне уявлення, як має виглядати рекламний плакат чи флаєр. У цьому випадку наші спеціалісти застосовують комплексний підхід і пропонують клієнтові дизайн рекламної продукції, опираючись на більш як 10-річний досвід у сфері рекламних послуг.

Розробка фірмового стилю

Фірмовий стиль компанії проявляється у всьому: візитки, бланки, рекламні плакати, рекламні борди, брендбук, каталог, зовнішня реклама, вивіска чи оформлення вітрин. Розробка фірмового стилю починається з визначення цільової категорії рекламного продукту чи послуги. Наступний крок – розробка логотипу компанії, фірмового стилю бланків, листівок, конвертів і іншої корпоративної продукції. Дизайн корпоративної продукції компанії ми створюємо з повним врахуванням потреб замовника. Отже, розробка фірмового стилю включає в себе: підбір корпоративних кольорів, розробка лого компанії, дизайн фірмових бланків, дизайн візиток, дизайн конвертів, дизайн каталогу, дизайн брендбука, дизайн листівок, дизайн календарів, дизайн етикетки, дизайн поліграфії, дизайн білборда, дизайн буклетів та іншої рекламної продукції.

Брендинг

Брендинг має на меті створити впізнаваний, унікальний образ бренду, торгової марки чи окремого рекламного продукту. Щоб використати дієвий комплекс засобів брендингу, як нам, так і замовнику необхідно чітко розуміти поставлену ціль і, відповідно до цього, застосовувати найефективніші інструменти брендингу. Наприклад, брендинг торгової марки це, серед іншого: неймінг, створення слогану, реклама на білбордах, дизайн флаєра, дизайн зовнішньої реклами, оформлення вітрин. Послуги нашої рекламної агенції у напрямку брендинг мають індивідуальний характер і повністю відповідають цілям і задачам окремого проекту.

Дизайн брендбука

Дизайн брендбука варто віднести и до дизайну ділових документів. Головний принцип дизайну брендбука – використання інтуїтивної стилістики, повна відповідність корпоративних кольорів компанії, використання якісних друкованих матеріалів. Наша компанія пропонує замовникам широкий вибір паперу і сучасні способи друку. Ваш брендбук може бути надрукований на глянцевій чи матовій основі, з тисненням чи спеціальним напиленням, залежно від особливостей корпоративної гамми кольорів і побажань клієнта. Замовляючи дизайн брендбука у нашій рекламній агенції, Ви отримуєте якісний засіб комунікації для працівників та клієнтів Вашого бізнесу.

Дизайн каталогів


За роки роботи фахівці нашої компанії створили понад 30 каталогів різного призначення. Серед інших, ми створювали дизайн каталогів акційних пропозицій для супермаркетів, іміджеві каталоги для інвестиційних проектів, дизайн каталогів некомерційних проектів. Переглянути наші роботи у напрямку дизайну каталогів Ви зможете у розділі Портфоліо. Замовляючи у нас дизайн каталогу Ви неодмінно отримаєте ефектний та інформативний каталог, який повністю відповідатиме високим стандартам дизайну поліграфії.

Дизайн флаєра

Флаєр або як ще кажуть, рекламна листівка, відмінно підходить для проведення швидкоплинних рекламних акцій. Цей простий, але водночас дієвий маркетинговий інструмент, зазвичай, є необхідним для рекламних акцій магазинів, торгових центрів, ресторанів та інших закладів. Його мета дуже проста – зацікавити та скористатися акційною пропозицію, що часто чітко обмежена в часі. Саме тому дизайн флаєра повинен бути ефектним, змістовним та лаконічним. Розробляючи дизайн флаєра ми знаємо, як перетворити його на повноцінний рекламний інструмент.

Дизайн постерів

Останні тенденції у сфері дизайну постерів досить мінімалістичні, проте кожен окремий дизайн пострера вимагає особливого підходу, зважаючи на його основну ціль. Ми маємо досвід у розробці дизайну постерів-анонсів, афіш, рекламних повідомлень, іміджевих плакатів. Кожен з наших проектів у цьому напрямку яскравий, візуально привабливий і виконує свою функцію. Дизайн постерів – царина креативної частини нашої команди, тож замовляючи дизайн постерів у рекламній агенції «Коваль», Ви залишитися задоволеними його якістю та дизайном.

Дизайн листівки

Погодьтесь, отримуючи корпоративну листівку партнери Вашої компанії зайвий раз впевняться у серйозності та уважності до них з Вашого боку. Вітальна листівка, корпоративна листівка, іміджева листівка, фотолистівка – рекламний інструмент, який, так чи інакше, говорить про лояльність компанії до своїх клієнтів та партнерів. Дизайн листівок – одних із напрямків нашої діяльності, тому ми створимо для Вас найоригінальніший дизайн листівки і запропонуємо найсучасніші матеріали для друку.

Дизайн плакатів

Фахівці нашої агенції створюють ергономічний і цілісний дизайн плакату, який однаково добре дивитиметься у форматі А4, А0 чи більше. Друк плакатів здійснюється на спеціальному папері, який відзначається особливою стійкістю до механічних пошкоджень. Під кожен окремий дизайн плакату, використану кольорову гамму і його призначення, ми запропонуємо нашим замовникам як бюджетний, так і оптимальний варіант співвідношення ціна-якість дизайну та друку плакатів.

Дизайн етикетки

Дизайн етикетки – перше, з чим контактують покупці. Якщо дизайн етикетки яскравий, лаконічний, містить базову необхідну інформацію і викликає інтерес до продукту, – це забезпечує щонайменше 50% мотивації покупки. Саме тому дизайн етикетки справа проста і відповідальна водночас. Ми створюємо дизайн етикетки за таким же принципом, як і дизайн бренбука чи дизайн корпоративної продукції, – привабливо, змістовно, дієво.

Дизайн корпоративної продукції

Корпоративні футболки, корпоративні календарі, корпоративні кепки чи будь-яка інша корпоративна атрибутика виконує функцію індентифікації та приналежності. Уявіть, як вигідно виділятимуться представники Вашої компанії, наприклад, на галузевій виставці у корпоративному одязі, на фоні рекламного плакату, роздаючи яскраві рекламні листівки відвідувачам. Саме тому ми розробимо дизайн корпоративної продукції для Вашого проекту використавши найширший спектр рекламних засобів.

Дизайн календарів

Якщо корпоративний календар висить у нарадчій кімнаті, робочому кабінеті чи конференц-залі компанії він виконує як іміджеву, так і робочу функції. Корпоративний календар також стане ефектним подарунком для колег, партнерів, клієнтів. Дизайн календарів так само, як форма і друк календарів може мати різний формат, матеріал та візуальне оформлення. Тож, замовляючи дизайн календарів у фірмовому стилі компанії Ви отримуєте маркетинговий інструмент різнопланового призначення.

Дизайн компакт-дисків

Якщо Ваша компанія планує випуск лімітованого чи великого тиражу компакт-дисків, ми розробимо ефектний дизайн компакт-дисків, запропонуємо якісний друк на компакт-дисках та оригінальний дизайн упаковки. Сучасні технології вивели дизайн компакт-дисків та друк на компакт-дисках на якісно новий рівень, тож Ви зможете обрати з-поміж іншого методи нанесення зображення на поверхню, матеріал внутрішнього вкладення та вид пакування.

Оформлення вітрин

Вітрина магазину, офісу чи ресторану візуально приваблює потенційного споживача так само, як дизайн етикетки продукту. Цікаве оформлення вітрин ще один спосіб донести інформацію чи сповістити про вигідну пропозицію. Один з ефективних та доступних способів – оформлення вітрин самоклейкими плівками. Цей матеріал дає можливість розказати про розмір пропонованої знижки чи акційну пропозиції. Зрештою, оригінальне рішення оформлення вітрин зможе оптимально використати і поєднати матеріали аби вітрина розкривала філософію компанії і її креатив. Ми займаємося оформленням вітрин та використовуємо увесь накопичений досвід у кожному довіреному нам проекті.

 

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!